Stacja Gwiazdka

on Grudzień 20, 2017

Ogromnie się cieszę, że otacza mnie tylu dobrych ludzi o wielkich sercach. Dzięki pomocy przedsiębiorców (Virtu, Konsorcjum Mięsne Okrasa, Aluron, Firma Zygzak, Gloster, Tymbark, Tago, Halina i Mirosław Zakrzewscy- Drogerie Amellie), udało nam się zebrać produkty, które trafiły do osób potrzebujących. Do tegorocznej akcji pod nazwą “Stacja Gwiazdka” dołączyli również uczniowie SP Nr 1 w Zawierciu. Wykonali własnoręcznie przepiękne kartki świąteczne, które były wzruszającym prezentem dla wszystkich obdarowanych.