,,Mikołajki” w Ośrodku Usług Opiekuńczo – Wychowawczych w Zawierciu – 09.12.2013r.

on Grudzień 10, 2013

W poniedziałkowy wieczór 9 grudnia, Pani Poseł Anna Nemś wraz z Prezesem założonej przez siebie Fundacji „EuGeniusz”, Panem Pawłem Kazirodem oraz wolontariuszkami fundacji, odwiedzili młodszych i starszych podopiecznych Ośrodka Usług  Opiekuńczo- Wychowawczych w Zawierciu.

Dla najmłodszych wychowanków największą atrakcją wieczornego spotkania było wspólne pieczenie i dekorowanie świątecznych ciasteczek. Starsi podopieczni mogli natomiast porozmawiać z Panią Poseł o funkcjonowaniu Sejmu i o pracy parlamentarzystów.

Na zakończenie mile spędzonego wieczoru dzieci i młodzież otrzymały mikołajkowe prezenty i wraz ze swoimi gośćmi zrobiły sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie.