Kulig Zawiercie Bzów – 30.01.2014r.

on Styczeń 30, 2014

W czwartek 30 stycznia w godzinach porannych , Pani Poseł Anna Nemś wraz z Prezesem założonej przez siebie Fundacji „EuGeniusz”, Panem Pawłem Kazirodem zorganizowała dla najmłodszych podopiecznych Ośrodka Usług Opiekuńczo – Wychowawczych w Zawierciu kulig w Bzowie.

Dwa zaprzęgi konne z przyczepionymi saniami były ogromną atrakcją dla wszystkich uczestników zimowej zabawy. Podczas postoju w lesie kolejną  niespodzianką  było wspólne pieczenie kiełbasek.

Pomimo mroźnej pogody dzieci podczas kuligu były szczęśliwe i zadowolone a na ich twarzach widać było  uśmiech i radość.