Dzień Dziecka – Zawiercie 02.06.2013r.

on Czerwiec 2, 2013

W niedzielę 2 czerwca w Czarcim Młynie Pani Poseł Anna Nemś wraz z Fundacją EuGeniusz po raz kolejny przygotowała z okazji „Dnia Dziecka” liczne atrakcje dla najmłodszych. Niedzielny festyn przyciągnął tłumy dzieci z rodzicami i dziadkami.

Od południa maluchy oblegały dmuchane zamki, zjeżdżalnie i trampoliny.

Niezmiennym powodzeniem cieszyła się smaczna wata cukrowa, malowanie twarzy oraz kącik malucha z zabawkami. Niezliczone konkursy z nagrodami przeplatane dobrą muzyką oraz prawdziwie rodzinna atmosfera panująca na festynie, wprawiły wszystkich przybyłych w doskonały nastrój.